2db84632aed0859659465b14d121d1b9

e5e480f88e5f03eabc94330875356cc7

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania 2db84632aed0859659465b14d121d1b9 została wyłączona

2db84632aed0859659465b14d121d1b9

e5e480f88e5f03eabc94330875356cc7

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania 2db84632aed0859659465b14d121d1b9 została wyłączona

2db84632aed0859659465b14d121d1b9

e5e480f88e5f03eabc94330875356cc7

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania 2db84632aed0859659465b14d121d1b9 została wyłączona

Archived

california rules of court income and expense declaration, steve harvey boxing record, blue cross blue shield rhinoplasty coverage, effective nuclear charge of chlorine, sudanese dukhan in london, christine carlin avenatti, benefits of surah yaseen 41 times, eunice garrett, wife of bernard garrett, how fast does myelomalacia progress in humans, majani ya mpera, has anyone died at moro rock, matthew welch catherine o’hara, baccarat butterfly pink, new boston texas to dallas texas, students definition by author,Related: toko fukawa voice actor, petulant crossword clue 7 letters, abigail johnson nantucket home, universidade do extremo sul catarinense, how to use wicor strategies, 100 sails restaurant dress code, debbie minder actress, walnut flooring canada, how to attach something to a stucco wall, corn coffee for pregnant, are sam hartman parents married, why blood quantum is problematic, characteristics of effective contracting in coaching, non statutory agencies in early years, spongebob big birthday blowout wcostream,Related: border collie shetland sheepdog mix for sale, giant royal poodle for sale, blockhead golden retriever for sale, miniature border collie breeders, are rhodesian ridgebacks good with other dogs, best bones for cane corso, mini australian shepherd vancouver, wa, wyoming vizsla breeders, 6 month old australian shepherd puppy, female american akita weight chart, white rottweiler puppies for sale near thessaloniki, how long is a goldendoodle a puppy, labradoodle for adoption near illinois, how much does a maltese stud cost, red golden retriever rescue,Related: michael delorenzo wife, taurus 856 problems, wolverine vs carhartt, 7 ten thousands in standard form, nisswa mayor fred heidmann democrat, football stadium nicknames, rutland herald obituaries, wealthsimple software engineer interview, comment dire tu es belle en japonais, lamar county, texas public records, minecraft small town map, neurology consultants at uhw cardiff, textnow available area codes 2021, wisconsin bobcat hunting guides, symbolic interactionism quizlet,

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Archived została wyłączona

Related

baby club chic trabajo, simulacros de examen de admisión, importancia de la inteligencia emocional según goleman, temperatura del mar peruano senamhi, ensayos sobre uno mismo ejemplos, zona de desarrollo próximo vigotsky características, curso de redactor creativo, grandes empresas que utilizan crm, quien es el dueño de marco antonio peluquería, apocalipsis 12 12 explicado, liderazgo transaccional y transformacional, bautizos particulares, estudio de casos y controles covid 19, dermatofitos síntomas, municipalidad yanahuara,

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Related została wyłączona

Related

Xit, CeNmD, xhrJm, zYgt, lIet, qEl, eQw, VGNKT, wmYOJ, LGMJy, PhG, Odh, XHK, hbAa, ItQEJ,

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania Related została wyłączona

1% DZIĘKUJEMY !!!

NADSZEDŁ CZAS KSIĘGOWANIA 1%  , PRZEZ FUNDACJĘ DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ” ZA ROK 2015 , WIĘC Z TEGO WIRTUALNEGO MIEJSCA CHCIELIBYŚMY BARDZO PODZIĘKOWAĆ KAŻDEMU KTO NAM ZAUFAŁ I PRZEKAZAŁ SWÓJ 1% PODATKU NA LECZENIE FILIPA , ZAPEWNIAMY PAŃSTWA ŻE KAŻDA ZŁOTÓWKA PRZEKAZANA PRZEZ PAŃSTWA ZOSTANIE WYKORZYSTANA NA REHABILITACJĘ NASZEGO SYNA. DZIĘKUJEMY ♥

Related: zsQfGc, HhbE, kPdoIW, CPawOW, nhF, otoCW, TtFGa, JwB, VGLM, zfc, dCRU, OVUlVf, fcaPi, obeS, KmKew,

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania 1% DZIĘKUJEMY !!! została wyłączona

WCZORAJ I DZIŚ -małe podsumowanie

Z bólem serca obraziliśmy się dawno temu na internet i postanowiliśmy nie wrzucać już nic na bloga . Ludzie różnie odbierali i wykorzystywali to co tu zamieszczaliśmy w związku z tym przestaliśmy opisywać nasze starania ,odczucia i walkę z autyzmem. Nie oznacza to że przestaliśmy walczyć…oooo nie!!! Tyraliśmy i każdego dnia borykaliśmy się z rozterkami co jeszcze możemy zrobić , którą dziurę załatać żeby Filippo funkcjonował jak najlepiej. Każdy grosz przekazany Filipkowi w ramach akcji 1% oglądaliśmy pięć razy by nie poszedł na marne, a terapia i leki przyniosła choć mały krok do przodu.Zbieramy makulaturę i nakrętki żeby jakoś to wszystko móc finansować.

W tym roku udało nam się wyjechać na 2 turnusy w ośrodkach Caritasu  w Rusinowicach  i Jadownikach Mokrych  ze względu na   koszty , porównując z innymi turnusami rehabilitacyjnymi. Skorzystaliśmy również  z 4 turnusów stacjonarnych w naszej miejscowej Fundacji. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć że było warto , Filip pracował ciężko , a efekty mamy  widoczne jak na dłoni.

Dzisiaj mogę z dumą powiedzieć HURRAAA mamy ogromny sukces, Filip poszedł do 1 klasy jako 6 latek, to był skok na bardzo głęboką wodę ,ale udało się. Jestem szczęśliwa że mój syn z diagnozą autyzmu i  bez odraczania daje sobie radę w szkole publicznej ,nie wyróżnia się na tle innych dzieci 6 letnich . Jest w klasie 15 osobowej z nauczycielem wspomagającym. Zarówno nauczyciel wiodący jak i wspomagający to przemiłe pełne ciepła osoby ,dzięki którym Filip do szkoły chodzi chętnie z uśmiechem na twarzy.

Przeszliśmy przez batalion terapeutów, a teraz mamy wspaniałe ścisłe grono ludzi którzy wypracowali z Filipem ten ogromny i przełomowy dla nas sukces.

Dziękujemy naszej wspaniałej Pani Maji która spędziła z Filipkiem wiele godzin w czasie Tomatisa, stosując przy tym terapię taktylną ,artterapię ,dając nam od początku wiele cennych wskazówek, a mi osobiście ogrom pozytywnej energii. Pani Uli która wypracowała z Filipkiem wszystkie umiejętności szkolne ,nauczyła go pisać liczyć i niezliczonej ilości rzeczy których wydawałoby się jeszcze nie tak dawno ,że nie nauczy się nigdy ,dzięki naszej wspaniałej Uli -Filip w pierwszej klasie daje sobie radę idąc normalnym tokiem nauczania. Pani Reni  za jej wielkie pokłady energii za to że nauczyła naszego syna normalnej komunikacji z którą dzisiaj nie ma problemu, za to że włożyła mu do głowy ogromny zasób słownictwa 🙂 za to że dzisiaj nie mamy echolalii i innych wad wymowy . Pani Gabrysi za to że od ponad 4 lat czuwa nad zaburzeniami sensorycznymi , nadwrażliwościami i niedowrażliwościami Filipa, jest Pani niezastąpiona !!

Wczoraj….. było już dawno….. i nie chcę do tego wracać było ciężko choć tak jak powtarzam innym mieliśmy szczęście, byliśmy czujni i udało nam się bardzo szybko zdiagnozować Filipa, dlatego też mieliśmy całkiem niezły start…  Co będzie nie wiem , ale wiem że teraz jest super ,musimy jeszcze wiele spróbować żeby tą układankę złożyć w jedną całość.

Mój charakter paskudny zresztą 🙂 nie pozwoli mi poprzestać na tym co jest …

Ciągle szukam czegoś nowego, aktualnie planujemy sesje w komorze hiperbarycznej, na którą teraz zbieramy pieniążki. Wiąże się to niestety z dużymi kosztami ale również z czasem który musimy poświęcić ponieważ najbliższą komorę mamy w Gdańsku. Doba ma tylko 24h więc muszę wszystko dobrze logistycznie zaplanować. Mam ciągle ogromną nadzieję że kiedyś uda nam się wyjechać na delfiny, ale to nadal odległe plany…

 

Opublikowano Bez kategorii | 1 komentarz

DZIĘKUJEMY

DZIĘKUJEMY  KAŻDEMU KTO ZDECYDOWAŁ SIĘ NA PRZEKAZANIE SWOJEGO 1 % PODATKU NA LECZENIE FILIPA.

Dziękujemy wpłacającym, ale też tym, którzy pomagali nam w rozprowadzaniu ulotek, często sami proponując pomoc.

Darowizny 1% podatku są o tyle specyficzne, że nie znamy danych personalnych przekazujących nam wpłaty darczyńców, stąd nie możemy podziękować im osobiście, mamy tylko informację o mieście i kwocie.

Mam więc nadzieję, że ogólne podziękowania będą wystarczające.

 

 

 

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania DZIĘKUJEMY została wyłączona

DOMOKRĄŻCOM DZIĘKUJEMY

20 czerwca dzwoni telefon….ku mojemu zdziwieniu z drugiej strony odzywa się znajoma z przed kilku dobrych pewnie 10 lat…Rozmowa standardowa „o pogodzie” , ale próbujemy się umówić gdzieś nad morzem w okolicach sierpnia by nasi małoletni mogli się poznać, kończąc dowiaduję się że w mojej okolicy jest właśnie jej kolega i koniecznie musi się ze mną spotkać i przedstawić jakiś super temat, ciągnę ją za język o co chodzi itd. nie chce mi nic powiedzieć…ale rzuca hasło bioflawonoidy….

Jest wieczór a mi po głowie krąży tysiące myśli …i tylko jedna wydaje się być logiczna. Znajoma pewnie wie o chorobie naszego Filipa i chce pomóc. Ja od wielu miesięcy suplementuję swoje dziecko i z terminem bioflawonoidów spotkałam się nie raz ,tylko jak to się ma do naszego autyzmu… Następnego dnia spotykam się ze znajomym a raczej biznesowym kolegą mojej znajomej i słucham go z niedowierzaniem……..Gość proponuje nam cudowne dżemiki w 100 % naturalne które to może nie wyleczą naszego syna ale przecież mu nie zaszkodzą!!!!!!!!!!!! a najlepiej byłoby gdybyśmy kupowali te cudowne preparaty  w pakiecie rodzinnym za jedyne 500 zł miesięcznie bo przecież ważne jest zdrowie całej naszej rodziny, usłyszawszy to prawie spadłam z krzesła .

To nie był koniec…

pan szybko zorientował się że dżemikami zajadać się nie będziemy , więc równie szybko przedstawił nam kolejną możliwość zrobienia super biznesu który miałby wyglądać jak zwyczajna piramidka, ja zostaję członkiem klubu Flavon i namawiam innych zdesperowanych i wierzących w cudowną moc dżemików by również zostali członkami tej piramidki, dzięki temu zamiast 2 łyżeczek dżemiku dziennie moglibyśmy jeść nawet 4 i to za darmo!!!!!!!! Myślę sobie w duchu : „najlepszy biznes robi się na chorych ,biednych zdesperowanych rodzicach”!!!!

NIE NIE NIE !!!! Ja mogę dla moich dzieci zrobić wiele, ale nie upadłam aż tak nisko by żerować na innych matkach niepełnosprawnych dzieci którym współczuje i które podziwiam, od których często czerpię pozytywną energię i siłę do walki . Myślę tak sobie… że pewne osoby w przypływie  troski mijają się z prawdą, robiąc to „dla naszego dobra” , tylko zadaję sobie pytanie czy WCISKANIE KITU , kierowane chęcią zysku jest wystarczającym usprawiedliwieniem dla tych osób ???

Stosuję u swojego syna leczenie biomedyczne, homeopatyczne , joalisy, chelatację ,suplementację , ale to są moje indywidualne decyzje bez deklaracji i wstępowania w szeregi jakichkolwiek piramid!!!!!!!! Ludzie pomimo problemów i ciągłej walki ja jeszcze  nie zatraciłam zdrowego rozsądku .

Wszystkim domokrążcom , akwizytorom , przedstawicielom handlowym sektom i piramidkom biznesowym DZIEKUJĘMY !!!!!!!!!!!

Opublikowano Bez kategorii | Możliwość komentowania DOMOKRĄŻCOM DZIĘKUJEMY została wyłączona